Březen 2015

...Snad něco bude...

28. března 2015 v 23:37 | Meg
Nad touto otázkou se poslední dobou pozastavuju a pořád si říkám, že se něco změní. Bohužel jsem jeden z těch lidí, co si myslí, že zachrání svět, když ho k tomu pustí. Nejdřív to bylo: najdeš si práci a změní se to, najdeš si chlapa a změní se to, přestěhuješ se a změní se to, najdeš si nové přátele a změní se to a musím říct, že i když mám novou práci, žiji v novém městě a mám nové přátele je to pořád stejně, otravně, ubíjejícně STEJNÝ!
Přece můj život nemůže být pořád tak otravně nudný? A nějak mi docházejí možnosti, co by se mělo změnit, abych si život užívala, tak jak já chci.
Může mít 24letá holka krizi středního věku? Začínám si říkat, že něčím takovým asi procházím. Asi moc koukám na filmy, nebo hraju hry nebo koukám na seriály, ale sakra já vážně chci zachránit svět.
Nebo možnáááá ...... bych ho napřed mohla zničit, zní to jednodušeji. Čtu knížky, abych mohla utéct do jiného zajímavějšího života. Občas vypadám i jako někdo po lobotomii, když se zasním a představuju si, že se zrovna ženu s Avengers do akce. Lidi v tramvaji cestou do práce musím děsit k smrti, snad u toho neslintám.
Občas jen civím z okna a říkám si: Co bude dál? Budu mít až do smrti mizernou práci, vdám se, budu mít děti, seschnu jak větev a pak z tohoto světa odejdu, jako bych tu ani neprošla? Možná můj popel vletí někomu do pusy a on si se mnou dělá ještě menší okružní výlet kolem hřbitova, než mě vyloučí na nejbližší benzínce.
Mám pořád pocit, že mě někde jinde čeká něco lepšího, to co chci, to co hledám, ale zase se nemůžu stěhovat po světě a čekat, že objevím svůj smysl života. Zatím mě můj život docela nudí a já se jen modlím, aby měl svět se mnou nějaké plány, nebo se vážně ukoušu nudou. Už teď se na rentgenu mojí ruky objeví otisky zubů.
Takže pokud to čte někdo, kdo hledá šílence bez pudu sebezáchovy na misi za záchranou světa, dejte mi vědět. Já jdu zatím aspoň zachraňovat vesmír v Mass Effect 3.