Noční tvorové

14. prosince 2012 v 23:26 | Meg |  Zaujalo mě
Když se řekne noční tvorové, tak většina z vás si nejspíš představí sovu, netopýra či jinou chlupatou příšeru. Já si představím sebe. Ve dne spím a v noci pobíhám jak postřelená do zadnice.
Teď už to tak moc nejde, kvůli práci, ale díky vysoké jsme se naučila žít v noci. Můj spolubydlící byl debil a to jsem to ještě zjemnila. Ohleduplnost mu nic neříkala, dělal si co chtěl, jeho hudební vkus byl na prostřelení lebky a hlavně ten kretém prostě neuměl zavírat dveře a tak jsem pomalu přešla na učení od půlnoci a docela mi to šlo a tak se ze mě stal noční tvor. No byla to zásluha i mého potkana Rasputina, protože tu malou chlupatou bestii strašně bavilo v pět ráno lomcovat klecí a tak proto, abych ho nezabila a neumlátila do bezvědomí, přešla jsem na noční režim. Pokouším se i psát a na to bylo ticho noci také ideální. Nikdo nerušil, nikdo nic nechtěl a vydrželo mi to doteď. Když nemusím do práce, tak píšu, uklízím si v pokoji, čtu nebo šmudlím s photoshopem od půlnoci do šesti-sedmi ráno.
Se spolubydlícím to pak šlo tak na nože, že jsem se odstěhovala zpátky domů a ti nějak pro mé psaní pochopení nemají, takže, když po vás v půlce dialogu zařve, abyste šli něco udělat, tak se vaše nit inspirace váli někde po zemi nebo vesele vlaje a formuje se do tvaru zdviženého prostředníčku, takže jakmile všechno kolem desáté usíná, já se probouzím. Dokonce jsem i pochopila, že pouštět si metal není zrovna super a to i když jsem doma náhodou sama. Sousedi taky slyší trávu růst.
Takže mezi noční tvory patří zvířátka a Meg
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama