Září 2012

Ty okřídlené bestie

20. září 2012 v 22:35 | Meg |  Zaujalo mě
Postupem času, jak jsem rostla, tak se moje představa víl dost měnila. Nejdřív to byly malé blondýnky, spíš děti s křidýlkama. Malé milé roztomilé. Když mi bylo kolem 15, tak už jsem je viděla spíš více fantasy. Štíhlé ženy, tančící, milující a pobíhající po temném lese. Teď, když se řekne víla, vzpomenu si na přezdívku svého ex a myslím na něco úúúúúúplně jiného :-D

Abych se vrátila k tomu co jsem chtěla. Věřím na víly? No nevím jestli jsou to víly, nebo rarašci, elfové, duch Toma a Jerryho nebo třeba ztracené mládí Gandalfa, možná i strážní andělé. Podle mě je jedno, jak to člověk pojmenuje, ale každý z nás má pocit, že je někdo kdo se kolem něj motá. Upřímě, myslíme si to hlavně, když se něco posere :-D Nebo snad ne? Občas si říkám, že jsou dva druhy víl, jedny dobré a jedny zlé. Je to jasné, ty dobré vás ochraňují, donáší vám štěstí a lásku. Ty zlé, no prostě stojí za každým průserem. Občas mám pocit, že se tím ty bestie dobře baví. Ještě, že je nevídím, ale někdy v tom mém "kouzelném" dni mám pocit, že se musí válet v koutě a dusit se smíchy. Když vám v kostele začne hrát Highway to Hell. Vyběhnete ven v bílém tílku a zmoknete, jak slepice. Po tom, co vás v nádherných nových šatech ochrstnou omítkou. Po napsání 20 stránek knížky, když se vám celej word sekne a vy můžete začít znovu, tak po těhto chvílích si říkám, že musí existovat někdo, kdo mi tohle provádí naschvál a má z toho děsnou prdel. Prostě škodolibá bestie u které doufám, že je to chlap, protože až se mi jednou dostane podruhu, tak ho udeřím do koulí železnou tyčí.

Na druhou stranu musí existovat někdo, kdo na mě dává pozor, ten co brzdí auta, která mě už párkrát přejela, ten co mi pomůže sehnat peníze, když je nejvíc potřebuju nebo mi pomůže s nesplnitelným úkolem. Ten co mě dal dohromady s mými přáteli a ten co mi říká: Holka nebreč, bude to zas dobrý.
Zkrátka a dobře myslím, že každý máme své dvě víly, jednu bestii a druhou bestii. Ta dobrá musí být taky bestie, že se jí podaří od vás odehnat tu smůlu, zlou vílu.

P.S. Jo máte pravdu kecám kraviny :-D Jestli se vám to líbí, má to nastarosti moje dobrá víla, jestli ne.......Tak to byla ta duhá, je zlá vidíte, co mě nutí dělat? Psát takový bláboly.