5. Kapitola

1. listopadu 2011 v 0:14 | Maky
5.

Všichni se na ni dívali a Maggie začala být nervózní,proto se ji ulevilo ,když zaslechla "Musíš být unavená nedáš si čaj"zeptala se paní Weasleyová a Maggie byla vděčná ,že změnila téma "Ano děkuji jsi moc hodná Molly"odpověděla a hned mi podávala velký hrnek horkého čaje.Vzala si ho a šla si sednout.Během několika minut se společnost zase rozdělila a pokračovalo se tam ,kde je vyrušila.Posadila se do rohu místnost a za ní Sirius,Remus a Tonksová.Bylo na nich vidět ,že jsou trošičku otřeseni z toho ,když po několika letech zase vidí člověka o kterém si mysleli že je mrtví a ona jim to nezazlívala.
"Jsem rád,že jsi překonala strach a rozhodla se řádu pomoci"ozval se po chvíli Remus a usmál se na mě "Já jsem spíš rád ,že žiješ"podotkl Sirius a zašklebil se "Děkuji"špitla jsem protože mě nenapadlo co ještě dodat.
"Co jsi tak dlouhou dobu dělala"zeptala se Tonksová. "No co bych dělala schovávala jsem se a z nudy zdokonalovala své magické schopnosti"řekla a napila se čaje. "Například"nedalo to Remusovi aby se zeptal. "Například jsem zvěromág to víte ,že jsem se proměňovala v sovu ,ale teď to zvládnu i do hada"bylo chvíli ticho tak se to snažila prolomit "Vidím že je o Harryho dobře postaráno,ale nemá to lehké že?" "To nemá,ale je to pravý syn svého otce je mu strašně podobný jak vzhledově tak i charakterově"odpověděl na Maggiinu otázku Sirius. "No to si umím představit"procedila a všichni se začali smát.V tom se ozval Brumbál "Myslím ,že by jste ji už měli nechat být aspoň pro dnešek.Měla by sis jít odpočinout Maggie" "Ano myslím ,že půjdu, dobrou noc"popřála a vyrazila z kuchyně,když v tom "První dveře vlevo druhé patro"poradil Sirius a Meg se jen usmála a odpověděla "Však já vím" a vyšla z kuchyně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama