3. Kapitola

1. listopadu 2011 v 0:12 | Maky
3.Zjištění

Stála s Harrym v jednom pokoji a pokynula mu ,aby se posadil .Udělal to ,ale ona zůstala stát.,,Víš Harry vezmu to zkrátka protože nemáme moc času ti dole to chtějí také slyšet ,takže ti povím jen to důležité zbytek se dozvíš v kuchyni".Na znamení souhlasu se jen usmál.
,,Jako Sirius a Remus byly nejlepší přátelé tvého otce já byla nejlepší kamarádka tvé matky .Chodila jsem do stejného ročníku koleje jako Lyli a James "Harry přikývl ,ale tvářil se jako že nechápe kam tím mířím.,,Žila jsem jen se svou matkou ,která mi řekla že můj táta nás opustil"
,,Když měl začít 4. ročník James se doma hrabal kde neměl a našel papír na kterém bylo že se nenarodil sám byl z dvojčat .",,Cože můj táta má sourozence"vyjekl Harry a díval se na Maggie.,,A zjistil kdo to je našel ho"žadonil Harry o odpověď ,,Ji"řekla a otočila se k oknu.Harry chvíli nechápal ,proč přestala mluvit ,ale pak mu to došlo.,,Vy ,Vy jste tátova sestra že ano"vykřikl Harry a postavil se.Pomalu se otočila a pomalu přikývla.
,,Ale to znamená ,že jste moje teta" "Ano to jsem".Harry chvíli stál a mlčel ,pak ale vykřikl "To je báječné". Maggie se rozzářila a konečně uklidnila ,,Jak to že jsem o vás neslyšel"pípl Harry "To proto že to nikdo neví držely jsme to v tajnosti a tykej mi jo"odpověděla a Harry se jen usmál "Asi chceš být chvíli sám a srovnat si to" řekla a odcházela ,v tom "Teto půjdu s tebou" řekl a zvedat se "Neříkej mi této na to nejsem zvyklá"usmála se a znovu se otočila ke dveřím,,A jak vám,ti mám říkat"
"To je jedno……hlavně ne hej ty tam ,zlato,krasavice a jiné".Harry se rozchechtal "Co třeba Meg"navrhl Harry .Meg ztuhla "Co se děje"zarazil se ,když ji viděl. "Ale to nic jen jediný kdo mi tak říkal byl James , klidně mi tak říkej ,ale pospěš už půjdeme dolů"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama