16. Kapitola

1. listopadu 2011 v 0:23 | Maky
16.
Byl poslední den před prázdninami.Poslední opozdilci ještě balili co nestihli a zbytek zabíjel čas.Harry,Hermiona,Ron a Beka už čekali ve vstupní síni a čekali na Meg ,aby se s ní přemístili na Grimmauldovo náměstí.Vzápětí se vynořila z chodby a sešla schody.
"Všichni ,všechno?"zeptala se a zamířila ze Vstupní síně.Nikoho nezajímalo ,že odchází s profesorkou ,protože je všichni ignorovali a měli svých starostí dost.Vyšli ven a zamířili ven z Bradavických pozemků.Zamávali Hagridovi ,který zrovna šel do hradu.
"Tak co připraveni?Můžete se přemístit,já a Beka jdeme hned za vámi."řekla Meg.Harry jen kývl a přemístil se.Beka se usmála na mámu a obě se přemístili jako ohnivci.
"Ježiši."vřískl Ron ,když se těsně za ním objevili vysoké plameny.
"Promiň."špitla Beka.Najednou do místnosti vtrhla Molly.
"Maggie,musíš rychle na tuhle adresu."řekla a podala jí papírek s adresou. "Jsou tam už všichni členové řádu,zaútočili tam Smrtijedi."
"Cože……..už tam jdu."vykřikla Maggie a vyšla ke dveřím.V půli kroku se zastavila.
"Bek ,opovaž se."
"No jo ,dobrá."řekla naštvaně Beka a na matku se mračila.
"Molly pohlídej je prosím."poprosila Meg Molly.
"Spolehni se."řekla ,ale to už se Maggie ohnivcovsky přemístila.
Objevila se v obrovské vřavě,viděla členy řádu ,ale také spoustu Smrtijedů a pokud to mohla posoudit ,měli navrch.Okamžitě se zapojila do bitvy.
"A hele kdo tu je ,naše krasavice."zašklebil se jeden Smrtijed.
"Jdi do háje."křikla Meg a jediným mávnutím hůlky jej odhodila pět metrů dozadu.
"Mrcho."zařval další Smrtijed ,který stál opodál a vyslal na ni kouzlo.Maggie to nestihla a kouzlo ji zasáhlo přímo do hrudi a odrazilo ji na zeť za ní.Ona se namáhavě zvedla a chtěla na toho hajzla zaútočit ,ale byl pryč.Vyšla k dalšímu Smrtijedovi ,který stál v koutě a pochechtával se.Bojovali dost dlouho a ona po dlouhé době celá polámaná a s četnými šrámy,vyhrála.V tom ji zasáhla kletba přímo do zad a Meg se skácela k zemi ,ještě chvíli se snažila zvednout ,ale pak upadla do bezvědomí.
Maggie ležela na studené zemi a podle větru ,který jí cuchal vlasy,byla někde venku.Všude byla tma jen v dáli praskal oheň.Meg se pomalu a namáhavě zvedla ,bolelo jí cele tělo.
"A podívejme se .Šípková Růženka se nám probrala."řekl chladný hlas.Maggie zavřela oči ,moc dobře věděla komu ten hlas patřil.
"No nazdar……..Voldemorte."řekla a poslední slovo jen potichu pro sebe.
"Taky tě rád vidím,Potterová."promluvil.Maggie sebou škubla.
"Jak to víš?"vyštěkla na něj.
"Já vím spoustu věcí.Nemáš náhodou hlad ,nechceš napít?"
"Nech si ty řečičky,co chceš."řekla Meg ledově.
"Ale pročpak tak ledově."Meg na něj hodila jen nevraživý pohled. "No dobrá.Chci ,abys se ke mně přidala."řekl.Maggie se rozesmála.
"Tak to jsi na špatné adrese já se k tobě nikdy nepřidám a myslím že ty to víš,ale zajímá mě proč chceš mě."
"Protože jsi ohnivec a spolu bychom se mohli stát neporazitelnými .Já bych ti pomohl rozvíjet tvé schopnosti a ty bys mi pomáhala v ovládnutí světa."řekl.Meg už ani nebylo divné jak ví i tohle a ani se ho neptala ,protože věděla ,že by jí to stejně neřekl.
"Tak to mě budeš muset zabít ,protože nejsem takový blázen ,abych se k tobě přidala .Jen by jsi mě využil jako ostatní jsi jen příživník bez ostatních Smrtijedů by jsi byl nic."pronesla ledově,ale to neměla dělat ,Voldemort zvedl hůlku a Maggie projela taková bolest ,až myslela,že vypustí duši,ale neuklouzla jí ani hláska jen se zhroutila k zemi a tam sebou jemně škubala.Voldemorta to nepotěšilo a proto začal bolest stupňovat.Maggie už to nevydržela a sykla bolestí, z posledních sil vytvořila ohnivou kouli a ta srazila Voldemorta k zemi.
Bolest okamžitě zmizela.Voldemort se namáhavě zvedl a švihl hůlkou.Maggie se vznesla a narazila zády o skálu ke které ji přivázali tlusté provazy.
"Moc pěkné.Dávám ti poslední šanci ,aby jsi se ke mně přidala."pronesl.
"Ani mě nenapadne."řekla.
"Tak dobrá.Co řekneš tomuhle."křikl a otočil se Ke Smrtijedů ti dotáhli nějakého muže.
"Siriusi."vykřikla "Okamžitě ho pusť ty parchante."
"Pustím ,ale ty se musíš ke mně přidat."Maggie mlčela.
"Jak chceš."řekl ,otočil se k Siriusovi a pronesl "Crucio".Sirius se začal zmítal.
"Nééééé"křičela Maggie.Voldemort ustal a otočil se zpátky k ní.
"Tak co změnila jsi názor?"zeptal se.
"Ne,ale trochu to tu okořeníme."řekla klidným hlasem a usmála se.V tom přepálila provazy ,natáhla ruku do které jí vletěla hůlka a okamžitě odrovnala jednoho Smrtijeda co držel Siriuse po druhém hodila ohnivou kouli a ten odletěl několik metrů dozadu.
"Na co čekáte vy idioti chyťte ji,ale živou."rozkřikl se Voldemort.Maggie se musela okamžitě sklonit ,protože na ni vyslali asi dvacet kleteb.Popadla nějakou věc ,která ležela na stolku u ohně a pronesla zaklínadlo a popadla Siriusovu hůlku.Hodila mu ji,ale v tom jí zasáhlo kouzlo stačila už jen křiknout.
"Siriusi,chytej."a hodit mu tu věc ,kterou předtím očarovala a zhroutila se k zemi..Sirius ji nechápavě chytil ,ale vzápětí mu došlo co udělala.
"Néééé."křikl a i s přenášedlem zmizel.
"Zvedni jí Malfoy."zařval Voldemort na jednoho Smrtijeda.Ten okamžitě uposlechl a vyšel směrem k Meg.Ta se pomalu zvedala.Malfoy k ní došel a chtěl ji zvednout.
"Opovaž se na mě sáhnout."řekla.Malfoy se na chvíli zarazil ,ale pak vzal Maggie za ruku a pomohl jí na nohy.Ta se mu vysmekla a vrazila mu.Malfoy zavil bolestí a chytil se za nos.
"Ta mrcha mi zlomila nos."zahuhlal.
"Já tě varovala."řekla mu chladně.
"Jak vidím jsi stále plná energie."promluvil a znovu mávl hůlkou.Maggie znovu projela ta nesnesitelná bolest ,ale jen chvíli protože okamžitě upadla do bezvědomí.
.......Grimmauldovo náměstí.......
"Prásk"ozvalo se v kuchyni a všichni co tam seděli se okamžitě podívali tím směrem.
"Tati."vykřikla Beka a hnala se k němu a objala ho.
"Co se stalo a kde je máma?"zeptala se.Sirius se nadechl a začal to všem vyprávět.Už ani nezkoušel přenášelo,moc dobře věděl ,že je to jen jednosměrné ,aby se pro ni nemohl vrátit.U ní vždy byli na prvním místě ostatní a pak až ona.
.......Kdesi v prdeli.......
Maggie se pomalu probrala a posadila.
"Moc chytré ženská,ale to ti život nezachrání a protože chci abys věděla ,že jsem gentleman.Tady máš hůlku a bojuj.Nesnaž se přemístit ani nic podobného je to začarované."řekl a hodil ji hůlku.Maggie se namáhavě postavila ,strašně se jí točila hlava.
Nestačila se ani připravit a už měla tržnou ránu na obličeji.Nezmohla se na nic byla strašně unavená a v souboji neměla šanci moc dobře to věděla.
"Tak co Potterová začneš bojovat nebo se necháš zabít křikl a kouzlem jí odhodil na skálu ke které byla předtím připoutaná.Zvadla se a oddechovala.Kolem nich se utvořil hlouček Smrtijedů a v tom Maggie něco napadlo.
"Expecto patronum"zakřičela co jí síly stačily a z hůlky vyběhlo nějaké zvíře a udělalo oblouk nad všemi.Voldemort se rozesmál tohle jsou jen Smrtijedi už jsi dost mimo Potterová nemyslíš.Maggie se jen narovnala a usmála se na něj úsměvem ,který nevěstil nic dobrého.Voldemort se přestal smát jako když utne.
"Přece jen si hlupák Voldy"rozesmála se Maggie.V tom se zvíře sneslo k Meg,byl to pegas.Maggie se ho chytla vyšvihla se na něj oba zamířili k obloze.Voldemort popadl skleněnou lahvičku a vší silou jí mrštil na mizející Meg.Lahvička jí zasáhla a Maggie se zapotácela a naklonila se k pegasovi.
"Taro ,musíš najít řád ,to co po mě hodil je nějaký jed,oni mi pomůžou najdi Bek."hlesla a zhroutila se na krk okřídleného koně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama