1. Kapitola

1. listopadu 2011 v 0:04 | Maky
Kuchyně na Grimmauldově náměstí 12 byla narvaná k prasknutí. Byly tu snad všichni členové řádu a také pár lidí, kteří do řádu vůbec nepatřily. U dlouhého stolu seděl Remus Lupin a vedle na židly Nymfadora Tonksová oba se drželi za ruce a dělali na sebe oči. Naproti seděl Severus Snape a znechuceně je pozoroval. Na konci stolu seděl hlouček Weasleyovic dětí a povídali si, mezi nimy i Harry, Ron a Hermiona, kteří právě dorazili. V rohu kuchyně Sirius a zaníceně diskutovat s panem Weasleym. Paní Weasleyová stála jako vždy u plotny a dělala večeři a Moody s Pastorkem se jí snažili pomoci ale ona je odháněla vařečkou.
Najednou se rozrazily dveře až sebou všichni trhly a do místnosti vkráčel Brumbál a sním nějaká tajemná postava v plášti s kápí, pod kterou schovávala tvář.
,,Dobrý večer" řekl Brumbál jako by nic a rozhlížel se po ostatních a ti pochopily že by se měly posadit.
,,Chtěl bych vám představit novou členku řádu"pronesl Brumbál a všichni upřely oči na onu osobu, která si sundala kápy. Žena byla štíhlá, krásně rýsovaná měla uhlově černé vlasy, které se jí kroutily všemi směry. Její pleť byla opálená a oči měla tmavě hnědé a krásné smyslné rty. Vypadala nejistě a prohlížela si svoje prsty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama